Tour Gateh 2023: Keputusan Perlumbaan Hari Pertama

KEPUTUSAN HARI PERTAMA
MARANG-KEMAMAN





Lokasi Permulaan: Pulau Kekabu
Lokasi Penamat: Pantai Teluk Mak Nik
Jarak Perlumbaan: 157.30km
Jarak Laluan: 151.30km
Natural Zone: 06.00km

LALUAN PERLUMBAAN
Taman Rekreasi Pulau Kekabu – Seberang Marang – Kelulut – Pulau Kerengga – Mercang – Rantau Abang – Pulau Serai – Che Lijah – Serdang – Durian Mentangau – Felda Kerteh 2 – Felda Kerteh 3 – Kg Baru Kerteh – Batu Puteh – Pengkalan Ranggon – Bandar Kerteh – Rantau Petronas – Kemasik – Meraga Beris – Kijal – Teluk Kalong – Pantai Telaga Simpul – Bukit Kuang – Chukai – Geliga – SK Geliga – Jalan Masuk Pantai Teluk Mak Nik

KEPUTUSAN TOUR GATEH D’TRANUNG 2023 – HARI PERTAMA

STAGE INDIVIDUAL CLASSIFICATION
#1 – MOHAMAD NUR AIMAN MOHD ZARIFF (TSG) 03:46:32
#2 – MOHD ZAWAWI AZMAN (ATM) 03:46:34
#3 – MUHAMMAD NUR AIMAN ROSLI (TSS) 03:46:34

INDIVIDUAL GENERAL CLASSIFICATION BY TIME(BLUE JERSEY)
#1 – MOHAMAD NUR AIMAN MOHD ZARIFF (TSG) 03:46:19
#2 – MOHD ZAWAWI AZMAN (ATM) 03:46:24
#3 – MUHAMMAD NUR AIMAN ROSLI (TSS) 03:46:24

STAGE BEST UNDER 21 RIDER
#1 – MUHAMMAD AIMAN HAIQAL MOHAMMAD KHAIRUL (TRG) 03:50:03
#2 – MUHAMMAD SYAWAL MAZLIN (MPC) 03:50:33
#3 – YONG KIAT KHOW (MSN) 03:51:59

BEST UNDER 21 RIDER(WHITE JERSEY)
#1 – MUHAMMAD AIMAN HAIQAL MOHAMMAD KHAIRUL (TRG) 03:50:03
#2 – MUHAMMAD SYAWAL MAZLIN (MPC) 03:50:33
#3 – YONG KIAT KHOW (MSN) 03:51:59

STAGE BEST LOCAL CLUB RIDER
#1 – ANUAR MANAN (TSS) 03:49:56
#2 – MOHD HAFIZ ROZLI (MIFH) 03:49:56
#3 – MOHD RAZIF MOHD SALLEH (ULD) 03:49:56

STAGE LOCAL CLUB RIDER (PINK)
#1 – ANUAR MANAN (TSS) 03:49:56
#2 – MOHD HAFIZ ROZLI (MIFH) 03:49:56
#3 – MOHD RAZIF MOHD SALLEH (ULD) 03:49:56

STAGE SPRINT CLASSIFICATION
#1 – MOHAMAD NUR AIMAN MOHD ZARIFF (TSG)
#2 – MUHAMMAD NUR AIMAN ROSLI (TSS)
#3 – MOHD ZAWAWI AZMAN (ATM)

BEST SPRINT CLASSIFICATION (GREEN JERSEY)
#1 – MOHAMAD NUR AIMAN MOHD ZARIFF (TSG)
#2 – MUHAMMAD NUR AIMAN ROSLI (TSS)
#3 – MOHD ZAWAWI AZMAN (ATM)

STAGE KING OF MOUNTAIN CLASSIFICATION
#1 – MOHAMAD NUR AIMAN MOHD ZARIFF (TSG)
#2 – MUHAMMAD NUR AIMAN ROSLI (TSS)
#3 – MOHD ZAWAWI AZMAN (ATM)

BEST KING OF MOUNTAIN CLASSIFICATION (POLKA DOT JERSEY)
#1 – MOHAMAD NUR AIMAN MOHD ZARIFF (TSG)
#2 – MUHAMMAD NUR AIMAN ROSLI (TSS)
#3 – MOHD ZAWAWI AZMAN (ATM)

 

LAIN – LAIN KEPUTUSAN MENGIKUT HARI/PERINGKAT:
HARI PERTAMA: Marang – Kemaman
https://penyusukan.com/v1/tour-gateh-2023-keputusan-perlumbaan-hari-pertama/

HARI KEDUA: Kuala Nerus – Dungun
https://penyusukan.com/v1/tour-gateh-2023-keputusan-perlumbaan-hari-ke-2/

HARI KE-3: Setiu – Besut
https://penyusukan.com/v1/tour-gateh-2023-keputusan-perlumbaan-hari-ke-3/

HARI KE-4: Kuala Terengganu – Hulu Terengganu
https://penyusukan.com/v1/tour-gateh-2023-keputusan-perlumbaan-hari-ke-4/

SUKMA XXI SARAWAK 2024
17-24 OGOS 2024

KAJI SELIDIK

Pendapat anda tentang PenyuSukan.com?

SUMBANGAN

SUMBANGAN IKHLAS BAGI MENAMPUNG KOS OPERASI MENYAMPAIKAN BERITA SUKAN SEGENAP NEGERI TERENGGANU DARUL IMAN.

may, 2024

02mayalldaySEA 7's Singapore 2024

22mayalldayKejohanan Lawn Bowls Terbuka Fours Terengganu

24may5:00 pm2:42 pmLIGA HOKI REMAJA MALAYSIA 2024: SMIDIN-MSNT vs SSTMI THUNDERBOLTS

26may5:00 pm2:42 pmLIGA HOKI REMAJA MALAYSIA 2024: SMIDIN-MSNT vs SSBJ JUNIOR

X