Tour Gateh 2023: Keputusan Perlumbaan Hari Ke-4

KEPUTUSAN HARI KE-4
KUALA TERENGGANU – HULU TERENGGANU





Lokasi Permulaan: Taman Tamadun Islam
Lokasi Penamat: Pulau Poh, Tasik Kenyir
Jarak Perlumbaan: 139.32km
Jarak Laluan: 147.52km
Natural Zone: 08.40km

LALUAN PERLUMBAAN
Taman Tamaddun Islam – Muzium – Losong – Cabang Tiga – Wakaf Mempelam – Padang Midin – Bukit Payung – Undang – Sungai Serai – Pengkalan Kuin – Bukit Parit – Pengkalan Berangan – Temala – Ajil – Bukit Diman – Pengkalan Ajal – Lubuk Periok – Peneh – Belukar Bukit – Sekayu – Kuala Menjing – Tanjung Putat – Kuala Berang – Gaung – Matang – Kuala Ping – Chapu – Pasir Dula – Basong – Pengkalan Gawi – Pulau Poh, Tasik Kenyir

KEPUTUSAN TOUR GATEH D’TRANUNG 2023 – HARI KE-4

STAGE INDIVIDUAL CLASSIFICATION
#1 – MUHAMMAD SHAHMIR AIMAN ABD HALIM (TDT) 03:15:13
#2 – AKMAL HAKIM ZAKARIA (MPC) 03:15:28
#3 – MOHD ZAWAWI AZMAN (ATM) 03:15:28

INDIVIDUAL GENERAL CLASSIFICATION BY TIME(BLUE JERSEY)
#1 – MOHAMAD NUR AIMAN MOHD ZARIFF (TSG) 14:03:26
#2 – MOHD ZAWAWI AZMAN (ATM) 14:03:29
#3 – MUHAMMAD NUR AIMAN ROSLI (TSS) 14:03:41

STAGE BEST UNDER 21 RIDER
#1 – MUHAMMAD SYAWAL MAZLIN (MPC) 03:15:28
#2 – KEE ZHE YIE (TRG) 03:15:49
#3 – MUHAMMAD FAHEEM RAZEN M ZAINI (JHR) 03:16:14

BEST UNDER 21 RIDER(WHITE JERSEY)
#1 – MUHAMMAD SYAWAL MAZLIN (MPC) 14:07:43
#2 – MUHAMMAD AIMAN HAIQAL MOHAMMAD KHAIRUL (TRG) 14:08:12
#3 – KEE ZHE YIE (TRG) 14:09:30

STAGE BEST LOCAL CLUB RIDER
#1 – AHMAD LUQMAAN AZMAN SHAH (ORB) 03:17:35
#2 – MOHD HAFIZ ROZLI (MiFH) 03:22:40
#3 – MOHD FAIZAL MOHD NADZIR (MAH) 03:22:40

STAGE LOCAL CLUB RIDER (PINK)
#1 – MOHD HAFIZ ROZLI (MiFH) 14:14:18
#2 – ABDUL HALIM HASAN (MiFH) 14:14:18
#3 – MUHAMMAD ARIF AIMAN MUSTAFA (MIFH) 14:14:39

STAGE SPRINT CLASSIFICATION
#1 – MUHAMMAD SHAHMIR AIMAN ABD HALIM (TDT)
#2 – MUHAMMAD NUR AIMAN ROSLI (TSS)
#3 – AKMAS HAKIM ZAKARIA (MPC)

BEST SPRINT CLASSIFICATION (GREEN JERSEY)
#1 – MUHAMMAD NUR AIMAN ROSLI (TSS)
#2 – MOHAMAD NUR AIMAN MOHD ZARIFF (TSG)
#3 – MOHD ZAWAWI AZMAN (ATM)

STAGE KING OF MOUNTAIN CLASSIFICATION
#1 – MUHAMMAD SHAHMIR AIMAN ABD HALIM (TDT)
#2 – MOHD ZAWAWI AZMAN (ATM)
#3 – AKMAS HAKIM ZAKARIA (MPC)

BEST KING OF MOUNTAIN CLASSIFICATION (POLKA DOT JERSEY)
#1 – MOHAMAD NUR AIMAN MOHD ZARIFF (TSG)
#2 – MUHAMMAD YUSRI SHAARI (MSN)
#3 – MOHD ZAWAWI AZMAN (ATM)

 

LAIN – LAIN KEPUTUSAN MENGIKUT HARI/PERINGKAT:
HARI PERTAMA: Marang – Kemaman
https://penyusukan.com/v1/tour-gateh-2023-keputusan-perlumbaan-hari-pertama/

HARI KEDUA: Kuala Nerus – Dungun
https://penyusukan.com/v1/tour-gateh-2023-keputusan-perlumbaan-hari-ke-2/

HARI KE-3: Setiu – Besut
https://penyusukan.com/v1/tour-gateh-2023-keputusan-perlumbaan-hari-ke-3/

HARI KE-4: Kuala Terengganu – Hulu Terengganu
https://penyusukan.com/v1/tour-gateh-2023-keputusan-perlumbaan-hari-ke-4/

SUKMA XXI SARAWAK 2024
17-24 OGOS 2024

KAJI SELIDIK

Pendapat anda tentang PenyuSukan.com?

SUMBANGAN

SUMBANGAN IKHLAS BAGI MENAMPUNG KOS OPERASI MENYAMPAIKAN BERITA SUKAN SEGENAP NEGERI TERENGGANU DARUL IMAN.

may, 2024

02mayalldaySEA 7's Singapore 2024

22mayalldayKejohanan Lawn Bowls Terbuka Fours Terengganu

24may5:00 pm2:42 pmLIGA HOKI REMAJA MALAYSIA 2024: SMIDIN-MSNT vs SSTMI THUNDERBOLTS

26may5:00 pm2:42 pmLIGA HOKI REMAJA MALAYSIA 2024: SMIDIN-MSNT vs SSBJ JUNIOR

X