Tour Gateh 2023: Keputusan Perlumbaan Hari Ke-2


KEPUTUSAN HARI KEDUA
KUALA NERUS – DUNGUN

Lokasi Permulaan: Bandar Kuala Nerus
Lokasi Penamat: Pejabat Daerah & Tanah Dungun
Jarak Perlumbaan: 157.30km
Jarak Laluan: 157.30km
Natural Zone: 09.44km





LALUAN PERLUMBAAN
Hadapan Pejabat Daerah & Tanah Kuala Nerus – Kg. Bukit Berangan – Gemuruh – Jeram – Peradong – Kuala Telemong – Pantai Ali – Tanggol – Wakaf Tapai – Ajil – Bukit Bading – Jerangau Sungai – Tepus – UiTM Bukit Besi – Lubuk Panjang – Bukit Besi – Padang Pulut – Serdang – Che Lijah – Pak Sabah – Hadapan Pejabat Daerah & Tanah Dungun

KEPUTUSAN TOUR GATEH D’TRANUNG 2023 – HARI KE-2

STAGE INDIVIDUAL CLASSIFICATION
#1 – MUHSIN AL REDHA MISBAH (TSS) 03:39:23
#2 – AZLI NAJMI ZUYLKEFLI (MPBJ) 03:39:23
#3 – MUHAMAD HAKIMI HAIQAL (NCT) 03:39:23

INDIVIDUAL GENERAL CLASSIFICATION BY TIME(BLUE JERSEY)
#1 – MOHAMAD NUR AIMAN MOHD ZARIFF (TSG) 07:28:00
#2 – MUHAMMAD NUR AIMAN ROSLI (TSS) 07:28:05
#3 – MOHD ZAWAWI AZMAN (ATM) 07:28:05

STAGE BEST UNDER 21 RIDER
#1 – MUHAMMAD FAIZ FAKHRI OMAR (MPC) 03:40:19
#2 – MUHAMAD AFI DANIAL RAMLI ABU BAKAR (TRG) 03:41:41
#3 – ABDUL AZIM BIN ALIYAS (MSN) 03:41:41

BEST UNDER 21 RIDER(WHITE JERSEY)
#1 – MUHAMMAD AIMAN HAIQAL MOHAMMAD KHAIRUL (TRG) 07:31:44
#2 – MUHAMMAD SYAWAL MAZLIN (MPC) 07:32:14
#3 – YONG KIAT KHOW (MSN) 07:33:40

STAGE BEST LOCAL CLUB RIDER
#1 – MOHD HAFIZ ROZLI (MIFH) 03:41:41
#2 – MOHD FAIZAL MOHD NADZIR (MAH) 03:41:41
#3 – AHMAD LUQMAN AZMAN SHAH (ORB) 03:41:41

STAGE LOCAL CLUB RIDER (PINK)
#1 – MOHD HAFIZ ROZLI (MiFH) 07:31:37
#2 – ANUAR MANAN (TSS) 07:31:37
#3 – ABDUL HALIM HASAN (MIFH) 07:31:37

STAGE SPRINT CLASSIFICATION
#1 – MUHSIN AL REDHA MISBAH (TSS)
#2 – IRWANDIE LAKASEK (ATM)
#3 – AZLI NAJMI ZULKEFLI (MBPJ)

BEST SPRINT CLASSIFICATION (GREEN JERSEY)
#1 – MUHAMMAD NUR AIMAN ROSLI (TSS)
#2 – MOHAMAD NUR AIMAN MOHD ZARIFF (TSG)
#3 – IRWANDIE LAKASEK (ATM)

STAGE KING OF MOUNTAIN CLASSIFICATION
#1 – IRWANDIE LAKASEK (ATM)
#2 – MOHD SHAHRUL MAT AMIN (TSG)
#3 – MUHAMMAD YUSRI SHAARI (MSN)

BEST KING OF MOUNTAIN CLASSIFICATION (POLKA DOT JERSEY)
#1 – IRWANDIE LAKASEK (ATM)
#2 – MOHAMAD NUR AIMAN MOHD ZARIFF (TSG)
#3 – MOHD SHAHRUL MAT AMIN (TSG)

LAIN – LAIN KEPUTUSAN MENGIKUT HARI/PERINGKAT:
HARI PERTAMA: Marang – Kemaman
https://penyusukan.com/v1/tour-gateh-2023-keputusan-perlumbaan-hari-pertama/

HARI KEDUA: Kuala Nerus – Dungun
https://penyusukan.com/v1/tour-gateh-2023-keputusan-perlumbaan-hari-ke-2/

HARI KE-3: Setiu – Besut
https://penyusukan.com/v1/tour-gateh-2023-keputusan-perlumbaan-hari-ke-3/ 

HARI KE-4: Kuala Terengganu – Hulu Terengganu
https://penyusukan.com/v1/tour-gateh-2023-keputusan-perlumbaan-hari-ke-4/

SUKMA XXI SARAWAK 2024
17-24 OGOS 2024

KAJI SELIDIK

Pendapat anda tentang PenyuSukan.com?

SUMBANGAN

SUMBANGAN IKHLAS BAGI MENAMPUNG KOS OPERASI MENYAMPAIKAN BERITA SUKAN SEGENAP NEGERI TERENGGANU DARUL IMAN.

february, 2024

21feballdayLiga Federasi Lawn Bowls Malaysia (MLBF) Zon Pantai Timur

25feballdayKejohanan Lawn Bowls Bawah 12 Tahun & Bawah 18 Tahun Kebangsaan

29feballdayKejohanan Kuda Lasak Piala YAB Menteri Besar Terengganu 2024

X